Миколаївський завод “Екватор” виготовив партію кондиціонерів для кабін машиністів вагонів метрополітенів Тбілісі

3108

У рамках діючих міжнародних контрактів на поставки транспортних кондиціонерів на замовлення Акціонерного Товариства «Тбіліський Філія Завод по ремонту й відновлення Електро-Рухливого складу» АТ «Завод «Екватор» відправив замовнику першу партію спеціально модернізованих кондиціонерів КТМ-2,5-3, які призначені для підтримки комфортних параметрів повітря в кабіні машиніста вагонів метрополітенів.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “НикВести“.

Кондиціонер відрізняється невеликими габаритами, працює на базі герметичного ротаційного компресора c повітряним охолодженням і електричним нагрівачем повітря.

  • Виріб працює в трьох режимах: нагрівання, охолодження, вентиляція. На відміну від інших попередніх моделей харчування кондиціонера здійснюється безпосередньо від мережі вагона. Тут використовуються вентилятори європейської фірми EBM і більш ефективні теплообмінні апарати. Кондиціонер відрізняється енергоефективністю і озонобезпечністю.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.