Маріупольський металургійний комбінат підписав контракт на постачання обладнання на суму понад $25 млн

2328

Маріупольський металургійний комбінат Групи Метінвест підписав контракт з Primetals Technologies Austria GmbH на постачання обладнання для реконструкції листопрокатного цеху “1700” (ЛПЦ-1700) на суму понад $ 25 млн.

За умовами контракту австрійський партнер розробить детальний інжиніринг проекту реконструкції ЛПЦ-1700 і вже в 2018 році поставить нове обладнання, яке дозволить збільшити продуктивність цеху, поліпшити якість поверхні прокату і знизити відходи виробництва при прокатці слябів. Завершення реконструкції та початок пусконалагоджувальних робіт заплановано на 2019 рік.

Раніше, в серпні поточного року, ММК імені Ілліча та Primetals уклали договір на розробку базового інжинірингу реконструкції листопрокатного цеху. Загальні інвестиції Метінвесту в проект складуть $ 85,5 млн.

Також, з 2016 року сторони реалізовують проект з будівництва дворічкової машини безперервного лиття заготівля та об’єктів позапічної обробки стали вартістю $ 150 млн.

 • Віце-президент Primetals Technologies Austria GmbH Роберт Райзетбауер:

  – Ми розробили для наших українських партнерів комплексний проект з модернізації виробництва сталі. Після його завершення сучасне прокатне обладнання дозволить збільшити діапазон продукції, вийти на принципово нові показники ефективності та оптимально використовувати переваги нової МБЛЗ.

  Генеральний директор ММК імені Ілліча Тарас Шевченко:

  – Ми збираємося на 80% замінити обладнання стану по виробництву рулону і зможемо освоїти випуск продуктів з новими споживчими властивостями. Австрійські технології, які будуть використані, є одними з кращих у світі. Реалізація таких передових технічних рішень відкриють для Метінвесту широкі можливості для конкуренції на ринку гарячого та холоднокатаного рулону.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.