Львів у 2018 році планує придбати 50 одиниць електротранспорту – 40 тролейбусів та 10 трамваїв

4865

Вивчаються як варіант закупівлі нових трамваїв вітчизнянного виробництва, так і варіант трамваїв з Німеччини, які пройшли капітальний ремонт

Трамвайний парк Львова зараз налічує 129 вагонів, але працездатні з них лише 89. Серед них – 8 трисекційних і один п’ятисекційний трамваї “Електрон” 2012-2016 рр. випуску, 26 вагонів “Татра-КТ4D”, закуплених кілька років тому (справні 25), 92 вагона “Татра-КТ4SU” (справні лише 54).

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Львівської мерії.

Ми націлені, щоб купувати нові трамваї. У наступному році ми будемо починати цей процес. Мова йде про кількість до 10 нових трамваїв. Також нові тролейбуси ми хочемо купувати – до 40-ка. Звичайно, є тимчасовий варіант – можливість приймати ті трамваї, які в Німеччині пройшли капітальний ремонт. Але рішення ще не прийнято. Ми також інвестуємо кошти в ремонт існуючих трамваїв власними силами. Ми маємо в роботі 9 нових трамваїв, це дуже великі інвестиції, – розповів під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий.

Тролейбусний парк включає в себе 85 машин, з яких перевозять пасажирів лише 67. Найновіші з них – 10 тролейбусів і один електробус “Електрон”, 2 тролейбуса “Богдан-Т601” і 12 “ЛАЗ-Е183”. Решта – тролейбуси “Шкода” 1980-1990-х рр. випуску, частина з яких закуплена уживаними з Чехії за останні 5 років.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.