КВБЗ зростання обсягів виробництва та набір фахівців

2222
Rail-Club.RU
www.kvsz.com

В прес-службі підприємства заявили що мають всі підстави на стабілізацію економічної ситуації, зростання обсягів виробництва та доходів працівників КВБЗ. 

У поточного, 2017 року, є перспективи стати набагато краще. Збільшення обсягів виробництва на підприємстві помітні тим що зараз йде йде набір нових робітників на підприємство.

В рамках участі підприємства в реалізації програми оновлення рухомого складу Укрзалізниці в цьому році ми повинні виготовити 6000 вантажних вагонів. Є робота і для направлення транспорту соціального призначення – запланована збірка 50 пасажирських вагонів і 6 дизель-поїздів, виконання планового ремонту електропоїздів.

 • Також вони зазначили що з першого січня мінімальна заробітна плата становить 3200 грн. Прогнозований рівень середньої заробітної плати по акціонерному товариству в січні поточного року – більше 7500 гривень.

  www.kvsz.com

  Нагадаємо що, Крюківський вагонобудівний здатний їх виробляти різні моделі і модифікації вантажних вагонів; широка лінійка транспорту соціального призначення: електропоїзди, дизель-поїзди, поїзди метро і пасажирські вагони; а також комунальна техніка і техніка подвійного призначення, наприклад, унікальні мобільні банно-пральні комплекси.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.