КрАЗ презентував нову модель для фермерів на шасі КрАЗ-5401Н2 з завантажувач сухих кормів

Завантажувач сухих кормів ЗСК-Ф-15, що облаштувався на універсальному  шасі КрАЗ-5401Н2 (4х2) – ще одна новинка, яку вітчизняний виробник – ПрАТ «АвтоКрАЗ», презентував на виставці «Агро 2017». І нехай цей малюк-початківець не удостоївся золота заходу, як МЕЗ-330 на базі КрАЗ-6322, проте отримав свою «хвилину слави» у відвідувачів та пильну увагу з боку тваринників.

КрАЗ-5401 із спецобладнанням ЗСК-Ф-15 – перший пілотний проект у співдружності ще з одним українським машинобудівним підприємством – ПрАТ «Завод Ніженсільмаш». Спецавтомобіль призначений для транспортування і завантаження кормів в зовнішні бункери птахівничих і тваринницьких ферм. Може використовуватись як транспортний засіб для безтарного перевезення зерна, комбінованого і гранульованого корму. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

База першого зразка – двовісне універсальне шасі передового покоління КрАЗ-5401, максимально уніфіковане та адаптоване під різні силові установки і спецнадбудови. Двигун –  Євро 5 потужністю 312 к.с., КП  – механічна дводіапазонна. За бажанням замовника, можуть встановлюватися інші силова установка, кабіна, надбудова тощо. Дана ж спецнадбудова складається із  11-кубового 4-секційного бункеру, можуть монтуватися 3-х або 5-секційні бункери об’ємами 8 м3 та 13,75 м3 відповідно.

Читайте також:  Сумське НВО випробовує насоси для Узбекистану

Новачка тваринницького призначення прискіпливо оглядали в усі робочі дні виставки численні відвідувачі експозиції «КрАЗУ». Серед іншого вони  відзначили, що «КрАЗ» рухається в правильному напрямку, розширюючи лінійку машин як військового, так і цивільного сектора.

Втішає, що тема українських двовісних сільськогосподарських машин знайшла позитивний  відгук і підтримку у фермерів та аграріїв. Вони пропонують виробникові до вже створеної лінійки техніки 4х2 додати й зерновоз, враховуючи жорсткі вимоги із навантаження на дорогу, що унеможливлюють використання зерновозів спорядженою масою більше 40 т.

Читайте також:  "Електронтранс" поставить для Києва ще сім 30-метрових трамваїв "Електрон"

Таке завдання конструктори автозаводу вже проробляють із вітчизняними виробниками надбудов. Впевнені, що зовсім скоро сподівання аграріїв справдяться і на черговому профільному заході вони побачать двовісний зерновоз  КрАЗ.

Вам також може сподобатися...