«Корум Світло шахтаря» виготовив очисний комбайн для шахти ДТЕК Павлоградвугілля

722
 • Очисний комбайн КА200, виготовлений машинобудівниками Corum, запрацював на шахті імені Героїв космосу, ДТЕК Павлоградвугілля.

  На найближчі сім місяців він гарантовано забезпечить шахтарів роботою, допомагаючи їм здобути півмільйона тонн вугілля з нової лави №958. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

  КА200 по праву вважається кращим другом шахтарів: лише за останні три роки на заводі «Корум Світло шахтаря» випущено 20 таких машин. Основні місця трудової дислокації комбайна – шахти ДТЕК Павлоградвугілля: «Благодатна», «Самарська», «Ювілейна». Тепер цей успішний здобувач підкорюватиме вугільні горизонти і на шахті імені Героїв космосу.

  Комбайн КА200 займає особливе становище в лінійці очисного обладнання Corum, користуючись стабільним попитом у шахтарів, – коментує директор з виробництва Corum Group Олександр Дятлов. – За цей час ми значно модернізували комбайн, зробили його ще більш ефективним. Постійна робота над поліпшенням КА200 дозволяє йому як і раніше залишатися в одному ряді з високопродуктивними новинками останнього покоління.

  Машина призначена для виїмки вугілля в забоях пологих і похилих пластів потужністю 0,8-1,25 м. Оснащена виконавчим органом барабанного типу, який характеризується низькими енерговитратами при різанні. Ще одна перевага – незначна присечки бічних порід, що дозволяє добувати максимально чисте вугілля.

  Не дивно, що саме КА200 гірники ШУ імені Героїв космосу довірили відпрацювання цінного палива на 958-й лаві. Планується видобувати близько 2750 тонн вугілля на добу. Цьому показнику повинні сприяти хороші гірничо-геологічні умови і рівень оснащення очисного забою. Якісне та надійне обладнання – а КА200 перевірений успішним досвідом експлуатації – це запорука безперебійної роботи лави, виконання планових показників видобутку та стабільного заробітку шахтарів.

  Щоб уникнути втрати вугілля за виконавчим органом, машинобудівники Corum додатково забезпечили КА200 підгребними пристроями, а для кращого пилоподавлення – мультифорсунками Lechler з більш якісним зрошенням при менших витратах води. Крім комбайна, лавний комплекс включає в себе також капітально відремонтований Corum скребковий конвеєр СП251.