«Корум Світло шахтаря» виготовив очисний комбайн для однієї з шахт ДТЕК Павлоградвугілля

1051

Ювілейний 10-й комбайн УКД200-500 зійшов з конвеєра харківського заводу «Корум Світло шахтаря». Він відправиться добувати вугілля в лаву №863 шахти «Західно-Донбаська» ДТЕК Павлоградвугілля.

Машина буде експлуатуватися в комплексі з іншим очисним обладнанням виробництва Corum, відвантажених раніше. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Corum Group.

Застосування такого типу комбайнів доцільно при виймаються потужностях 0,9-1,2 метра, що характерно для шахт ДТЕК Павлоградвугілля. Тому вибір постачальника обладнання на користь Corum очевидний, і попит на нові виемочние УКД200-500 постійно зростає.

Основним споживачем комбайнів УКД200-500 протягом багатьох років є ДТЕК Павлоградвугілля, де вже працює 10 наших машин, – коментує Олександр Ковальчук, директор заводу« Корум Світло шахтаря ». – Вони ідеально підходять під умови шахт замовника. Комбайни УКД200-500 різних виконань працюють на підприємствах таких великих шахтоуправлінь, як «Павлоградське», «Дніпровське», «Тернівське». Тільки в 2017 році на ДТЕК Павлоградвугілля було відвантажено дві машини.

 • Очисний комбайн УКД200-500 має ряд конструктивних переваг, які підвищують його продуктивність і спрощують сервісне обслуговування. Так, завдяки сумарної потужності електродвигунів різання 500 кВт, комбайн відмінно підходить для пластів з високою опірністю. А якщо один з ріжучих елементів вийде з ладу, його можна легко і швидко замінити: редуктори різання універсальні, без поділу на лівий і правий, тому на випадок поломки будь-якого з них досить мати в резерві всього лише одну запаску замість двох. Це дозволить гірникам уникнути тривалих простоїв в роботі шахти і виконувати план з вуглевидобутку.

  В лаві №863 шахти «Західно-Донбаська» комбайн УКД200-500 буде працювати в парі з новим скребковим конвеєром СП251-14-262.16, який було відвантажено в листопаді 2017 року.

  Крім нового УКД200-500, на початку січня «Корум Світло шахтаря» виконав для шахтоуправління «Тернівське» ремонт комбайна УКД200-250. Він експлуатується в лаві №1037 шахти «Західно-Донбаська». В ході капітального ремонту було відремонтовано корпусні група, замінені корпусу поворотних редукторів, а в редукторах встановлено нову вал-шестернева група.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.