“Корум Дружківський машзавод” виготовив шків для шахти “ДТЕК Павлоградвугілля”

4423

Вхідне в Corum Group ПАТ “Корум Дружківський машинобудівний завод” виготовив відхиляє шків нової конструкції для шахти ім. Героїв космосу ( “ДТЕК Павлоградвугілля”) під працюючу на шахті четирехканатную підйомну машину.

Виріб не є серійним, а за розробку одного з вузлів конструктори отримали патент на корисну модель передає Національний промисловий портал, з посиланням на інтерфакс-україна.

Вартість шківа не розголошується, але в прес-службі зазначають, що “обладнання дороге”. Діаметр вироби 3 м, вага 12,5 тонн.

 • Машина може працювати в умовах підвищеного навантаження і вібрації. При її виробництві використовувалися матеріали і комплектуючі з Німеччини.

  “Ми намагаємося пропонувати індивідуальні рішення для кожного клієнта. Модель оптимальна не тільки для роботи шахти, а й зручна в експлуатації: це забезпечує її блочно-розбірна конструкція. При поломці можна замінити вузол на місці – без демонтажу і розбирання всього шківа”, – цитує прес-служба директора підприємства Тетяну Калугину.

  “Корум Дружківський машзавод” входить у виробничу дирекцію Corum Group поряд з заводом “Корум Світло шахтаря” (Харків) і виробляє прохідницькі комбайни, скребкові конвеєри та інше обладнання.

  Corum Group об’єднує машинобудівні активи фінансово-промислової групи “Систем Кепітал Менеджмент” (СКМ).

  Шахта ім. Героїв Космосу перебуває на Західному Донбасі, і відноситься до надкатегорійних за газом метаном, небезпечна по вибуховості вугільного пилу.Відпрацьовуються пласти потужністю 0,8-0,95 м кут падіння 2-5 °.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.