«Корум Дружківський машинобудівний завод» виготовив шків нової конструкції для шахти імені Героїв Космосу

2432

Відхиляючий шків звичайним і серійним назвати не можна, кажуть інженери Corum.

Він розроблений спеціально під працюючу на шахті четирехканатную підйомну машину. А один з вузлів шківа – унікальний, і конструктори за його розробку отримали патент на корисну модель.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-служба підприємства.

Машина може працювати в умовах підвищеного навантаження і вібрації. При виробництві шківа використовувалися сучасні матеріали і комплектуючі з Німеччини. Для того, щоб детальніше ознайомитися з особливостями роботи нового обладнання, гірники спеціально приїхали в Дружковку з Дніпропетровської області.

Ми намагаємося пропонувати індивідуальні рішення для кожного нашого клієнта, – говорить директор підприємства «Корум Дружківський машинобудівний завод»Тетяна Калугіна. Так вчинили і на цей раз. Модель оптимальна не тільки для роботи шахти, а й зручна в експлуатації: це забезпечує її блочно-розбірна конструкція. При поломці можна замінити вузол прямо на місці – без демонтажу і розбирання всього шківа.

 • У складі вироби чотири однакові частини. Кожна приймає навантаження від одного каната. Три з них вільно обертаються на осі завдяки втулкам ковзання. Діаметр вироби 3 метри, вага 12,5 тонн.

  Підприємство «Корум Дружківський машіновстроітельний завод» входить у виробничу дирекцію Corum Group поряд з заводом «Корум Світло шахтаря» (Харків) і виробляє прохідницькі комбайни, скребкові конвеєри та інше обладнання. Corum Group об’єднує машинобудівні активи фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ).

  Шахта імені Героїв Космосу – входить до складу найбільшого вуглевидобувного підприємства України ДТЕК «Павлоградвугілля». Знаходиться в Західному Донбасі. Шахтне поле розкрите двома вертикальними стволами. Максимальна глибина робіт 490 м.

  Шахта належить до надкатегорійних за газом метаном, небезпечна по вибуховості вугільного пилу. Відпрацьовуються пласти потужністю 0,8-0,95 м кут падіння 2-5 °. Марка вугілля: Г – газовий і Д – довгополум’яне.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.