«Корум Дружківський машинобудівний завод» виготовив електровоз для казахської шахти

«Корум Дружківський машинобудівний завод» виготовив електровоз АМ8Д для підприємства «Казхром».

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Знамя индустрии“.

Техніка буде працювати в лаві з видобутку хромової руди. Електровоз був виготовлений у відповідності з усіма вимогами клієнта: в машині на 10% вище кабіна, ніж у інших моделей, і потужніший електродвигун.

Є й інші переваги: ​​дах кабіни оснащена загартованим склом, встановлені електронна система управління світлом та звуковою сигналізацією і пристрій для блокування транспорту в разі відсутності машиніста на робочому місці. Всі ці особливості забезпечують безпечну роботу техніки в шахті. При цьому, як відзначають конструктори, електровоз зберіг простоту і надійність конструкції механічних частин.

Читайте також:  Міненерго Казахстану відібрало кілька українських компаній для впровадження проектів на території Казахстану

Це – перша поставка подібного обладнання в Казахстан за три роки і заділ для майбутньої співпраці, – каже директор «Корум Дружківський машинобудівний завод» Тетяна Калугіна. – На казахських шахтах, в тому числі і з видобутку хрому, є потреба в подібних електровозах. Тому у нас в планах – зробити подібні поставки регулярними.

Як відзначають фахівці Corum, поставка техніки в Казахстан стала можлива завдяки модернізації електровозів, що призвело їх у відповідність з технічним регламентом Митного Союзу.

You may also like...

%d блогерам подобається це: