«Корум Дружківський машинобудівний завод» нарощує обсяги виробництва

3797

Завантаження підприємства на березень становить 125%, на квітень – 123%

Дві партії шківів виготовили на заводі для Гремячінск ГЗК, ЄвроХім-ВолгаКалій. Раніше дружковчане відвантажили на адресу ЄвроХім-ВолгаКалій чотири шківа прохідницьких ШП-1120, які будуть задіяні в роботі при проходці вертикального клітьового стовбура.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Знамя индустрии

 • Нещодавно була виготовлена друга партія – 4 шківа копрових ШК-2,3, які вже доставлені замовникові в максимальній монтажної готовності. Шківи копрові є частиною прохідницького копрового комплексу Гремячінск ГЗК і будуть задіяні в переоснащенні копра на постійний період експлуатації. Шківи ШК-2,3 будуть використані для навішування, а також зміни напрямних канатів підйомних посудин.

  Шківи виготовлені за індивідуальним технічним завданням замовника і спроектовані відповідно до габаритів підшківного майданчики наявного копра.

  Раніше ми писало що: “Корум ДрМЗ” відвантажив скіп

  Особливістю конструкції є нестандартний діаметр навивальні частини шківа в 2300 мм. Оскільки сегменти обода виготовляються методом штампування, для забезпечення необхідного діаметра обода фахівці «Корум Дружківський машинобудівний завод» розробили індивідуальний штамп. Від впливу навколишнього середовища і абразивного зносу обладнання захищене датської високоякісної емаллю Hempathane HS, яка значно збільшить термін його експлуатації.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.