“Корум ДрМЗ” відвантажив скіп

1743
 • Корум Дружківський машинобудівний завод» виготовив і відвантажив гірникам скіп, призначений для збору і транспортування породи. Конструкція, яка розроблена машинобудівниками в тісній зв’язці з шахтарями, відрізняється від попередньої моделі іншого виробника більшою надійністю кузова.

  Дружківський скіп – ефективний і практичний у використанні, враховані і всі вимоги замовника з урахуванням умов експлуатації. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  «Не дивлячись на новорічні свята, на заводі щосили кипить робота. Так, на січень і лютий завантаження підприємства складе 111%, в березні, виходячи з сьогоднішніх замовлень, – 112%. З найбільш значущих проектів в I кварталі 2017 роки можу відзначити виготовлення вентилятора головного провітрювання, нової продукції для «Корум ДрМЗ», на одну з українських шахт, освоюємо і ремонти прохідницьких комбайнів» – зазначила директор заводу Тетяна Калугіна.

  Нагадаємо також, що буквально в грудні підприємство відвантажило вже другу партію копрових шківів. Устаткування буде використовуватися на рудниках для видобутку сульфідних мідно-нікелевих руд. Один з них, – «Таймирський», по праву вважається одним з найглибших на Євразійському континенті. Через особливості залягання рудного тіла видобуток тут ведеться з глибини 1450 метрів від поверхні.

  1 коментар

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.