Концерн Skoda Auto може побудувати автоскладальний завод в Україні в разі сприяння місцевої влади. 

Про це повідомив сьогодні глава правління Skoda Auto Бернхард Майєр в ході зустрічі з прем’єром України Володимиром Гройсманом.

Україна зацікавлена в тому, щоб підтримувати наше співробітництво, Skoda давно працює в Україні, і не буду приховувати, що ми зацікавлені, щоб ваша компанія налагоджувала виробництво в Україні, – сказав В.Гройсман .

Він запевнив Б.Майера в підтримці проекту Skoda урядом України. “Ми побачили необхідні речі, які треба зробити, щоб запустити ваш проект в Україні… Я беру на себе зобов’язання виконати все необхідне для повноцінної реалізації проекту”, – підкреслив прем’єр.

За його словами, уряд може сприяти в облаштуванні території виробництва, запровадження преференцій у сфері місцевих податків, у виборі форми організації виробництва і навчанні фахівців.

Думаю, що в найближчі три місяці ми обговоримо всі деталі і альтернативи з метою розробки позитивного бізнес-кейсу та прийняття правильного рішення, – відповів Б.Майер.

Як відомо, Skoda Auto у співпраці з локальним партнером компанією “Єврокар” збирає в Україні широку лінійку автомобілів свого бренду з 2002 року.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ

Головний редактор Національного промислового порталу