Компанія “Еталон” планує виробити 300 автобусів у 2017 році

1830
odessatrolley.com
odessatrolley.com

Корпорація “Еталон” в 2017 році запланувала близько $ 2 млн інвестицій в розвиток своїх автозаводів і розраховує виробляти по 25 автобусів щомісяця

Корпорація “Еталон” має намір інвестувати в розвиток своїх автозаводів близько $ 2 млн інвестицій і в січні 2017 року відновити серійний випуск автобусів. Про це повідомив президент корпорації Володимир Бутко редакції Дело.ua

Бутко не зміг в оцінці своїх інвестицій за 2016 рік, однак повідомив, що корпорація вкладала вільні кошти в технічне переозброєння, закупівлю нового обладнання, заходи з енергоефективності, а також в розробку конструкторської документації та створення нових моделей автобусів.

- РЕКЛАМА -
  • “У 2017 році плануємо, може і не дуже багато, – 60-70 млн грн, але це тільки в машинобудування. Але, крім того, є ще й плани з будівництва складського комплексу, а це ще близько 70 млн грн, але тут чекаємо кредитного фінансування – за рахунок власних коштів не зможемо”, – повідомив президент” Еталону “.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here