Компанія “Еталон” планує виробити 300 автобусів у 2017 році

1987
odessatrolley.com
odessatrolley.com

Корпорація “Еталон” в 2017 році запланувала близько $ 2 млн інвестицій в розвиток своїх автозаводів і розраховує виробляти по 25 автобусів щомісяця

Корпорація “Еталон” має намір інвестувати в розвиток своїх автозаводів близько $ 2 млн інвестицій і в січні 2017 року відновити серійний випуск автобусів. Про це повідомив президент корпорації Володимир Бутко редакції Дело.ua

Бутко не зміг в оцінці своїх інвестицій за 2016 рік, однак повідомив, що корпорація вкладала вільні кошти в технічне переозброєння, закупівлю нового обладнання, заходи з енергоефективності, а також в розробку конструкторської документації та створення нових моделей автобусів.

 • “У 2017 році плануємо, може і не дуже багато, – 60-70 млн грн, але це тільки в машинобудування. Але, крім того, є ще й плани з будівництва складського комплексу, а це ще близько 70 млн грн, але тут чекаємо кредитного фінансування – за рахунок власних коштів не зможемо”, – повідомив президент” Еталону “.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.