Київський механічний завод співзаснував міжнародний консорціум в області впровадження передових технологій переробки плодоовочевої сировини

2089

АТ «КЕМЗ» і компанія з Казахстану ТОО «EuroStandard Engineering» прийняли рішення про створення міжнародного консорціуму в області впровадження передових технологій переробки плодоовочевої сировини в харчових галузях

Договір про створення Консорціуму було підписано 8 листопада 2017 року. Свої підписи під документом поставили директор ТОО «EuroStandard Engineering» Елеонора Вікторівна Халимова і голова правління АТ «КЕМЗ» Ігор Володимирович Бжезицький.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AgroPravda

Кваліфікація інженерного персоналу ТОВ «EuroStandard Engineering» дозволяє розраховувати, що через об’єднання зусиль компаній, АТ «КЕМЗ» в найближчому майбутньому зможе вийти на новий якісний рівень в питаннях розробки та впровадження у виробництво нових зразків промислового обладнання для переробки плодоовочевої сировини.

 • «Київський механічний завод» – підприємство, що володіє необхідними ресурсами для виготовлення великого спектра виробів будь-якої складності. Зараз підприємство виробляє металоконструкції для промислового і цивільного будівництва, інженерні та транспортні споруди, нестандартні конструкції різного призначення.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.