Київський механічний завод співзаснував міжнародний консорціум в області впровадження передових технологій переробки плодоовочевої сировини

2057

АТ «КЕМЗ» і компанія з Казахстану ТОО «EuroStandard Engineering» прийняли рішення про створення міжнародного консорціуму в області впровадження передових технологій переробки плодоовочевої сировини в харчових галузях

Договір про створення Консорціуму було підписано 8 листопада 2017 року. Свої підписи під документом поставили директор ТОО «EuroStandard Engineering» Елеонора Вікторівна Халимова і голова правління АТ «КЕМЗ» Ігор Володимирович Бжезицький.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AgroPravda

Кваліфікація інженерного персоналу ТОВ «EuroStandard Engineering» дозволяє розраховувати, що через об’єднання зусиль компаній, АТ «КЕМЗ» в найближчому майбутньому зможе вийти на новий якісний рівень в питаннях розробки та впровадження у виробництво нових зразків промислового обладнання для переробки плодоовочевої сировини.

- РЕКЛАМА -
  • «Київський механічний завод» – підприємство, що володіє необхідними ресурсами для виготовлення великого спектра виробів будь-якої складності. Зараз підприємство виробляє металоконструкції для промислового і цивільного будівництва, інженерні та транспортні споруди, нестандартні конструкції різного призначення.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here