КАМАЗ виграє тендери, незважаючи на заборону в Україні

2484
Камаз
 • Камаз

  За підсумками останнього тендера ПАТ «Укргазвидобування» перемогу здобуло підприємство, що торгує автомобілями КАМАЗ.

  Рішенням Ради національної безпеки і оборони, за указом Президента Петра Порошенка від 17 жовтня 2016 року, було введено заборону на торгові відносини з російським підприємством КАМАЗ. Її введено терміном на один рік, і вона передбачає цілковите припинення поставок автомобілів цієї марки в нашу країну. Повідомляє АвтоЦентр.

  Однак деякі підприємства ігнорують це розпорядження. Так, днями було оголошено результати тендера від ПАТ «Укргазвидобування». На подив перемогу здобуло ПАТ «Автотранспортник» – з екскаватором-планувальником ЕW25-М1 на повноприводному шасі КАМАЗ-43118 (6х6). Таким чином, було грубо порушено заборону на торгові операції з Камським автозаводом і фактично українські гроші пішли в бюджет РФ.

  ПАТ «АвтоКрАЗ» – єдиний вітчизняний виробник вантажної техніки з повним технологічним циклом виробництва, занепокоєний відвертим ігноруванням окремими посадовими особами рішення РНБО. Підприємство просить українську громадськість стежити за такими випадками і звертатися до відповідних органів для притягнення винних до відповідальності.

  1 коментар

  1. Відповідь проста – Камазами торгує ліпший корєш Порошенка…Ось і все!

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.