Івано-Франківський локомотиворемонтний завод відновить виробництво та створить інвестиційний майданчик

4216
Івано-Франківський локомотиворемонтний завод

This slideshow requires JavaScript.

Після того, як Івано-Франківськ офіційно купив Локомотиворемонтний завод, громадськість почало хвилювати питання, як влада міста планує зробити об’єкт життєздатним та економічно вигідним для Івано-Франківська.

Сьогодні очільник міста Руслан Марцінків озвучив покрокову стратегію розвитку підприємства, про що розповів також на своєму профілі в соцмережі фейсбук.

- РЕКЛАМА -
 • Голова міста вважає, що придбання містом заводу, який держава виставила на торги – це майже унікальний для України випадок.

  Стратегія:

  • По-перше, зберегти виробництво та робочі місця.
  • По-друге, потрібно визначити, яку продукцію можна виробляти на потреби комунальних підприємств та міста. Приміром, запчастини для комунального транспорту, вуличні меблі, зупинкові елементи тощо.
  • По-третє, збираємося розвивати інвестиційний майданчик, адже зараз завод володіє величезними територіями, частина з яких не використовується у виробництві. Передусім нам потрібно активізувати роботу в цехах, щоб замовники бачили, що з новим власником завод лише нарощує потужності. Не повинно бути заборгованості по договорам.

  Ми створимо комісію, до якої увійдуть і працівники підприємства, щоб розробити стратегію розвитку ЛРЗ. Цю дорожню карту висунемо на голосування сесії міськради.

  Сьогодні зустрілися з керівником та колективом підприємства, щоб обговорити усі наші наступні кроки щодо заводу. Особливо тривожить факт псування верстатів ЛРЗ. Щоб не допустити вандалізму та диверсій, направили лист правоохоронцям, аби посилили контроль за майном заводу. До громади підприємство повинне перейти в нормальному стані, а не зруйноване і розграбоване. – зазначив Руслан Марцінків


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
  • olpkol

   Яке “керівництво” може бути якщо воно довело завод до банкрутства. В першу чергу треба їх звільнити!
   А потім вже розбиратися з начальниками цехів – без них “верстати не псуються”!