ХТЗ для початку буде працювати на третину потужності

2074
ХТЗ
ХТЗ

Як розповіла в своєму коментарі ТРК «Україна» голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, запуск ХТЗ дасть можливість виробляти близько 500 одиниць продукції на рік.

Потрібно буде провести модернізацію промислових верстатів, підключитися до програми завоювання нових ринків збуту, намітити деякі плани, оскільки позначився цілий рік простою. Однак при підтримці Президента України вдалося відновити роботу. Можу сказати, що це близько 2 тис. Робочих місць і можливість виробляти близько 500 одиниць продукції на рік. – Розповіла Юлія Світлична. Повідомляє Національний промисловий портал.

Як розповіли в коментарі AgroPravda.com керівники підприємства на початку минулого року, в 2015 році завод випустив більше 1,5 тис. тракторів (були плани до 2 тис., і навіть 2,5 тис. різних машин), а від коментарів по 2016 року керівництво заводу утрималося.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.