ХМЗ почав випуск власного екскаватора-навантажувача (фото)

5017

На ринок України вийшов новий екскаватор-навантажувач ЕП-5,2 виробництва Херсонського машинобудівного заводу.

Машина збирається на шасі «Беларус 92П» і комплектується двигуном Д-245.5 потужністю 89 л.с. У конструкції машини широко використовуються імпортні комплектуючі. Наприклад, 8-секційний розподільник – Brivini (Італія), насос – мультиплікатор HK CBD1F5 33 F37 Z20 (Італія).

За словами виробника, все гідроциліндри виробляються на європейських заводах з використанням 5 компонентних ущільнень по суворим стандартам якості Євросоюзу.

 • На ЕП-5,2 стандартно виконана гідроразводка під додаткове навісне обладнання: гідромолот, гідробур, вибротрамбовка і т.д.

  Машина призначена для механізації вантажно-розвантажувальних і землерийно-транспортних робіт на грунтах I … IV категорій в умовах обмеженого простору.

  У сільському господарстві екскаватор-навантажувач може використовуватися для переміщення і складування сіна, колод, риття траншей і невеликих котлованів, для транспортування на невеликі відстані вантажів в ковші, а працюючи в бульдозерному режимі – використовується для переміщення і розрівнювання землі.

  Нагадаємо, власні екскаватори-навантажувачі виготовляють і інші виробники в Україні. Наприклад, на ПАТ «Ельворті» створили екскаватор-навантажувач Elex. В його основі – також білоруське шасі, а двигун – Д-245.5S2. Вартість машини посилання – 1 450 000 грн. з ПДВ.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  1 коментар

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.