Харківський завод “Лозівські машини” стрімко нарощує поставки в Молдову

4027

Компанія “Лозівські машини” (Харківська область) на виставці у Молдові уклала договір на поставку техніки, в тому числі, і виставкового експонату – “Ліри-15”.

Про це повідомили в компанії. За інформацією “Лозовських машин”, у молдаван є інтерес до комплексу для внесення в ґрунт рідких мінеральних добрив і засобів захисту рослин “Реал” і дисковим борін “Дукат” Передає “Status quo

Як зазначила начальник відділу продажів компанії по Східній Європі Марина Каменєва, за січень-березень 2017 року обсяги продажів агрегатів “Лозовських машин” в Молдову перевищили обсяги продажів всього 2016 року в цю країну.

Зростаючий інтерес до енергоефективних агрегатів пояснюється відмовою молдавських аграріїв від оранки плугом, переходом від безвідвальної і плужной на більш сучасні технології обробітку грунту, зокрема, мінімальну (mini-till), нульову (no-till) та інші, – повідомили в ” Лозовських машинах “.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.