Харківський підшипниковий завод закріпився на ринку Прибалтики

2953

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) уклав контракт ексклюзивної дистрибуції Шарикови х і корпусних підшипників з дилером Прибалтики.

Про це повідомили в компанії “УПЕК”, до структури якої входить завод. Передає “Status quo

Як уточнив директор департаменту продажу підшипників “УПЕК-Трейдинг” Віталій Бугров, контракт укладений з компанією JSC IGNERA, підшипники будуть поставлятися в Латвію. “У Латвії та Литві работет багато техніки ще радянського виробництва. Тому серед аграріїв Прибалтики високий попит на традиційні харківські підшипники. Через рік JSC IGNERA планує виходити на ринок Естонії”, – зазначив Бугров.


Довідка “SQ“: Харківський підшипниковий завод після дворічної перерви в березні 2017 року відновив поставки продукції в Литву. Відвантажено першу партію продукції – 2,5 тис. Кулькових радіальних однорядних підшипників. У Латвії ХАРП відновлює поставки після п’ятирічної перерви.

 • ХАРП експортує близько 70% загального обсягу реалізації, основними країнами-імпортерами є Болгарія, Чехія, Єгипет, Пакистан, Молдова, Іран, Румунія, Росія, Казахстан.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.