Харківський підшипниковий завод поновив постачання продукції до Республіки Білорусь

2069

Харківський підшипниковий завод (ХАРП), що входить до Індустріальної групи УПЕК, після кількарічної перерви відновив поставки на традиційний ринок Білорусі.

Зокрема, продукція підприємства надійшла до таких підприємств, як «Гомсельмаш», Мінський тракторний завод, «Бобруйскагромаш», Бобруйський завод тракторних деталей і агрегатів, «Амкодор».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Агро Перспектива.

Сьогодні ми значно збільшуємо обсяги поставок на ці підприємства, з якими нас пов’язують десятиліття успішної співпраці. Також ми бачимо значне зростання поставок підшипників HARP AGRO в країни Східної Європи, в Румунію, Болгарію, Єгипет, Пакистан, Казахстан та інші країни Азії і СНД. У планах – в цьому році почати поставки таких підшипників в Чехію, Угорщину, Польщу, Туреччину, Естонію, – цитує прес-служба директора департаменту підшипників Віталія Бугрова.

Свого часу продукція ХАРП поставлялася в більш ніж 40 країн світу і посідала домінуючі позиції на пострадянському просторі, і сьогодні з урахуванням 70-річного конструкторського і виробничого досвіду ХАРП активно просувається на європейський ринок і розширює присутність в країнах Східної Європи, Азії та СНД. ХАРП розширює лінійку продукції HARP AGRО за рахунок підшипників з більш високими технічними показниками герметичності і надійності, якими зацікавилися на ринку Європи.

 • Підприємство спеціалізується на виробництві підшипників і підшипникових вузлів для сільськогосподарської техніки, залізничної галузі, транспортного машинобудування і автомобільної промисловості. За результатами 2016-го року чистий дохід компанії виріс на 1,6% до 2015 року, до 332,4 млн грн, чистий збиток скоротився в 2,8 рази, до 252,2 млн грн.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.