Харківське підприємство готується до випуску електромобілів

4519
AUTONEWS

Харківський автомобільний завод готовий зайнятися виробництвом електромобілів, які розробив винахідник Едуард Рудик

Розробкою і складанням автомобілів Едуард Рудик займається все своє життя. Основна мета – зробити недорогий міський автомобіль, який коштував би трохи дорожче, ніж мотоцикл і був доступний кожному городянину. Остання розробка Рудика – легкий двомісний електрокар «Панько». Він може стати першою серійною моделлю Рудика.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AUTONEWS.

«Бензинові і дизельні авто – минуле, скоро їх не буде. Їм років п’ять залишилося, сьогодні бум на електричні авто. Вони з’явилися давно, але не можна було їх робити, тому що не було акумуляторних батарей. Сьогодні вони є – досить потужні, компактні і недорогі, тому починається нова епоха в автомобілебудуванні », – упевнений Едуард Григорович.

В команді Рудика працюють конструктор, інженер і кілька робітників – вони займаються безпосередньо складанням. Комплектуючі закуповують у китайського виробника – це найбюджетніший варіант. Таким чином, собівартість однієї машини становитиме до $ 5000. Вже є підприємство, яке готове здійснювати випуск таких автомобілей – це Харківський автомобільний завод, який сьогодні займається ремонтом військової техніки.

- РЕКЛАМА -
 •  

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
  • Roman Savaryn

   Дешевий чи не дешевий,але в наш час дизайн і довершеність продукту це все. Якщо вдасться зробити щось схоже на смарт то буде збут.

  • Roman Savaryn

   І що за назва для продукту…панько? Важко придумати щось краще. Та будь що краще…сіті, еко…

  • Roman Conqueror

   Если будут продавать те которые как на фото, то их из-за дизайна покупать не будут

  • Philippe

   Усе-таки автомобілІВ, а не автомобілЕЙ, хай навіть і електро. Навіть у Харкові.