Французькі інвестори відвідають Запорізький автомобільний завод

2050

Запорізьке автопідприємство активно продовжує пошуки інвесторів і можливостей відкриття ліній виробництва відомих автобрендів. Вже на наступному тижні на “ЗАЗ” чекають французьку делегацію.

Про це “Zабор” повідомили співробітники підприємства, передає Національний промисловий портал.

Нагадаємо, що в квітні німецька делегація відвідала “ЗАЗ”. У Запоріжжі проходив прийом представників німецької компанії “Мерседес”. Так, 12 квітня вони відвідали “ЗАЗ” і філія підприємства в Мелітополі. 13 квітня вони знову на “ЗАЗі”. Про візит представників німецької компанії стало відомо за кілька днів до їх приїзду. Зустрічав гостей сам Голова Правління ЗАТ “ЗАЗ” Микола Євдокименко.

- РЕКЛАМА -
 • Втім, як стало відомо, німці не зробили жодної пропозиції власникам запорізького підприємства (компанія “УкрАВТО”).

  Минулого тижня підприємство відвідала корейська делегація. Вони оглянули кілька цехів, але про їх вердикті поки нічого невідомо.

  3 липня на запорізький автозавод приїдуть французи. Вони також оглянуть лінію виробництва, допоміжні цехи.

  Нагадаємо, як писав раніше “Zабор”, ряд приміщень приміщень підприємства “ЗАЗ” піде за борги з аукціону. Ситуація з продажем виникла через те, що кредитною лінією підприємства володів “Дельта банк”, який був визнаний банкрутом.

  При цьому є на підприємстві і позитив. У травні цього року повідомлялося про те, що Запорізький автомобільний завод відправив партію з 11 низькопольних міських автобусів ZAZ10C в Польщу. Машини вже вийшли на маршрути.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here