Foton Motors має намір створити свої виробничі потужності в Україні з виробництву електробусів та тролейбусів

2699

Посол України в КНР Олег Дьомін відвідав автомобільний завод відомого китайського виробника «ФОТОН», розташований у Пекіні.

Цей промисловий майданчик, у першу чергу, забезпечує транспортом столицю Китаю з населенням понад 22 млн. жителів, де головним чинником є екологічна безпека. Були оглянуті цехи, в яких відбувається збірка сучасного міського транспорту – електроавтобусів та тролейбусів.  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Посольства України в КНР.

Після відвідання виробництва відбулось обговорення шляхів поглиблення співробітництва з компанією «ФОТОН», беручи до уваги, що це китайське підприємство присутнє на українському ринку вже 10 років. Було відмічено, що процес децентралізації в Україні створив умови для збільшення обсягів коштів у місцевих бюджетах, що виділяються для оновлення міського автопарку. У цьому контексті, міська влада в Україні готова розглядати закупівлю сучасного екологічного транспорту з КНР через призначені тендери.

Перспективною ділянкою майбутнього співробітництва є створення виробничих потужностей «Фотона» в Україні. Сторони домовились, що найближчим часом таке співробітництво буде обговорено з низкою українських підприємств, які зацікавлені в організації збірки автотранспорту в нашій країні.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.