Фото: Вітчизняний бренд Atom набирає популярність в ЄС

2463

В 2016 році на українському ринку з’явився новий бренд Atom, під яким випускається різне обладнання для навантажувачів.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на АгроПравда.

Нагадаємо, обладнання для навантажувачів під брендом Atom розробляє і випускає компанія «Пак-Трейд».

У номенклатурі – ковші, захвати для сіна, силосні ножі, захвати для тюків, для колод, колод, люльки транспортні, відвали для снігу. У компанії також налагоджено виробництво унікальних ковшів з верхнім притиском, захоплень для тюків, ротатор для овочевих компаній.

 • Ковші виготовляються з високоміцної сталі без внутрішніх ребер жорсткості, а для швидкого і надійного кріплення задня частина ковша обладнана міцними гаками.

  Установка навісного обладнання на навантажувачі не вимагає особливих навичок і знань, тому його можуть самостійно встановити механіки на будь-якому підприємстві.

  При чому нове українське обладнання оцінили не тільки в Україні: «Пак-Трейд» вже експортує свою продукцію в Європу. Буквально за перші місяці з моменту виходу на ринок Європи, 50 ковшів знайшли своїх господарів на території ЄС.

  Тому ковші виготовляються в двох варіантах – «економ» і «експортний». І будь-який з цих варіантів можуть придбати українські аграрії.

  Як розповів Сергій Дзігель, в цьому році розширено і повністю завершена лінійка навісного обладнання для телескопічних навантажувачів. Це – ковші, захвати для сіна, силосу, силосні ножі різних модифікацій. У компанії розширили лінійку і модернізували відвали для снігу, вдосконалили лінійку ковшів.

  Найближчим часом будуть запропоновані ківш «4 в одному», наповнювач бігбегів, гідравлічна щітка і т.д. Все це дозволить використовувати телескопічні навантажувачі ще більш універсально.

  На сьогоднішній день компанія зайняла серйозні позиції на ринку навісного обладнання для телескопічних навантажувачів. При цьому основним закордонним ринком збуту для компанії стала Великобританія.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.