Фото: В Одесі презентували новий трамвай і оновлені вагоноремонтні майстерні

This slideshow requires JavaScript.

Одеські трамвайники презентували сьогодні новий частково низькопідлоговий трамвай «Каштан», зібраний в вагоноремонтних майстерень підприємства на Олексіївській площі

Трамвай обладнаний пандусом для заїзду пасажирів на інвалідних візках, візуальної інформаційною системою оповіщення маршруту слідування для пасажирів з порушеннями слухового апарату, а також звуковий інформаційною системою для оповіщення пасажирів з вадами зору.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Думская.

Вагон 3144 отримав новий дизайн салону: при його виробництві застосовувалися якісно нові матеріали. До кінця року в КП «ОГЕТ» планують випустити ще п’ять вагонів з частково низьким рівнем підлоги.

Читайте також:  Контейнерний термінал Одеса в травні почне обслуговувати лінійні сервіси трьох світових судноплавних компаній

Презентація нового «Каштана» пройшла в відремонтованому цеху майстерень. Тут поміняли покрівлю, залили бетонну підлогу, пофарбували стіни у світло-бежевий колір і прикрасили їх картинами, кресленнями і малюнками, що розповідають про історію одеського трамвая.

You may also like...

%d блогерам подобається це: