Фото: Укрзалізниця запустить поїзд Київ-Запоріжжя з нових вагонів-трансформерів

4490
вагон
Фото: Укрзалізниця

У листопаді 2017 року Укрзалізниця запустить новий поїзд за напрямком Київ – Запоріжжя. Він буде сформований повністю із нових вагонів-трансформерів, що виробляються Крюківським вагонобудівним заводом.

Поїзд курсуватиме з Києва до Запоріжжя у ночі як «Нічний експрес». Зворотній маршрут-повернення до Києва буде пролягати в день і поїзд отримує категорію «Інтерсіті+» Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Зроблено в Україні.

Для формування цього поїзда Укрзалізниця отримала вже 8 вагонів-трансформерів, ще два вагони компанія очікує у найближчий час. Конструктивні особливості вагонів дозволяють перевозити пасажирів як  місцями для сидінь, так і спальними місцями.

Євген Кравцов зазначив – «Призначення нового поїзда дозволить вирішити проблему з вивозом пасажирів, яку на сьогодні мають Запоріжжя та Дніпро – осередки досить великих агломерацій. Українці подорожують усе більше як у справах, так і з метою відпочинку – цілком можливо, що потреба в корегуванні звичних маршрутів пасажирських поїздів зростатиме. Тому Укрзалізниця продовжує аналізувати попит і в подальшому пропонуватиме нові зручні варіанти подорожей»

- РЕКЛАМА -
 • Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що Крюківський вагонобудівний завод виграв тендер на поставку 38 вагонів для “Укрзалізниці”


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  1 коментар

  1. Дуже вузькі і незручні дивани. Могли вже додуматися зробити їх трохи висувними вперед

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here