Фото: “Укрзалізниця” отримала першу партію пасажирських вагонів виробництва КВБЗ – що нового?

4902

Крюківські вагонобудівники передали Укрзалізниці згідно з контрактом три перших пасажирських вагона купейного типу моделі 61-779. Всього до кінця року завод повинен поставити замовнику – нещодавно створеній філії Укрзалізниці «Пасажирська компанія», що об’єднала в собі підрозділи пасажирських перевезень всіх шести регіональних філій, – 38 купейних пасажирських вагонів.

This slideshow requires JavaScript.

У нових вагонах на прохання залізничників фахівці КВБЗ модернізували роботу системи опалення в автоматичному режимі, передбачили встановлення додаткових фільтрів для очищення води не тільки в ній, але і в системі водяного пожежогасіння, а вікна в купе обладнали кватирками. У вагонах також встановлено комбінований кип’ятильник безперервної дії для приготування окропу – гарячий чай для пасажирів у будь-який час.

Що новенького в нових вагонах?

 1. У кожному купе вікна з кватирками, що відкриваються, та спеціальні молоточки на випадок екстреної евакуації. Просимо без потреби не чіпати й собі на згадку не відкручувати.
 2. У кожному купе – по дві розетки для зарядження мобільних пристроїв.
 3. Збільшено кількість розеток у коридорі.
 4. У вагонах встановлені комбіновані кип’ятильники, тож нагріти воду можна буде навіть під час стоянки.
 5. Стінки тамбура – з автивандального матеріалу – нержавіючого металу з декоративним покриттям. Але з ним теж бажано поводитися адекватно.
 6. Є додаткові фільтри в системі опалення та системі водяного пожежогасіння. Удосконалена робота системи опалення в автоматичному режимі.
 7. Встановлена мікрохвильова піч.
 8. Нова конструкція гачків для одягу – зручно, стильно, цікаво.
 9. Кавовий апарат.
- РЕКЛАМА -
 • Вдосконалили конструкцію елементів огорожі для труб опалення – тепер комунікації стали доступнішими для обслуговування. До того ж у кожному купе тепер по дві додаткових розетки для підключення зарядних пристроїв, плюс ще дві – для пилососа – встановлено у великому коридорі. Замінили на більш потужні електричні перетворювачі для пилососа і мікрохвильової печі, які додатково розраховані і на підключення кавового автомата.

  Ось ще одне з цікавих нововведень – у стіну службового купе вмонтований кавовий автомат, який зможе приготувати кілька різновидів улюбленого багатьма ароматного напою: латте, капучино, еспресо, американо, а ще гарячий шоколад чи чай на вибір. Його панель виходить в коридор і тепер кожен бажаючий може в дорозі посмакувати улюбленим напоєм. Ні, не безкоштовно, як писали в деяких українських виданнях, а за гроші. Пасажири власноруч опускатимуть їх в монето- або купюроприймач, якими обладнаний кофемат. Ще один плюс крюківської продукції до комфорту пасажирів.

  Отже, в результаті тісної співпраці технічних служб Укрзалізниці та КВБЗ нові пасажирські вагони стали комфортнішими і зручнішими не тільки для пасажирів, а і для працівників експлуатаційних служб залізничного відомства. Це одна з переваг вітчизняного виробника – тісний зв’язок зі споживачем, уважне ставлення до дрібниць, що випливають з реалій нашого такого неідеальної життя.

  У вересні завод повинен передати замовнику наступну партію з 15 вагонів, серед яких будуть і звичайні купейні вагони, і купейні з меблями, що трансформуються. Крюківський вагонобудівний завод чітко виконує свої зобов’язання щодо виконання термінів постачання продукції Укрзалізниці згідно з умовами контракту.

  Довідково: Купейні спальні пасажирські вагони локомотивної тяги моделі 61-779 виробництва ПАТ «КВБЗ» мають 40 спальних місць. Призначені для руху електрифікованими і неелектрифікованими залізницями колії 1520 мм зі швидкістю до 160 км/год. Вагон обладнано десятьма чотиримісними пасажирськими купе і одним двомісним купе для відпочинку провідників.

  Кожен вагон облаштовано кліматичною установкою, двома вакуумними туалетами замкнутого типу. Вхідні двері виготовлені з алюмінію. Для запобігання корозії підлогу у тамбурах з нержавіючої сталі.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.