Фото: Капітально відремонтована “електричка” вийшла на маршрут Київ-Фастів

17146
Електропоїзд ЕР9М-542 після капітального ремонту
 • Укрзалізниця закінчила капітально-відновлювальний ремонт чергового десятивагонного приміського електропоїзда, що відсьогодні обслуговує пасажирів на маршруті Київ – Фастів.

  Про це повідомляє Медіацентр Магістріль

  «Усі роботи з модернізації електропоїздів проводимо на власних потужностях – Київському електровагоноремонтому заводі. Загалом з початку року модернізовано 58 вагонів приміських електропоїздів», – зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

  Наразі модернізовані приміські електропоїзди вже обслуговують пасажирів за маршрутами Львів – Сянки, Київ – Роток, Харків – Лиман та Київ – Фастів.

  Електропоїзд ЕР9М-542 після капітального ремонту

  З метою підвищення рівня комфорту для пасажирів в електропоїздах оновлено інтер’єр і екстер’єр, вжито заходів для покращення експлуатації рухомого складу, зокрема замінено низку вузлів і агрегатів, світлосигнальне обладнання та інше. Також модернізовано систему освітлення салонів вагонів електропоїзда – облаштована «світлова лінія» зі світильниками на базі світлодіодів, встановлені електронні маршрутні вказівники на лобових частинах головних вагонів, електронна нумерація вагонів, сучасна звукова та візуальна система оповіщення пасажирів.

  Електропоїзд ЕР9М-542 після капітального ремонту

  Окрім того, вагони обладнані новими герметичними віконними блоками зі склопакетами та сонцезахисними ролетними шторами, новими сидіннями з покращеними ергономічними властивостями, оновлено систему опалення з можливістю встановлення температури в салонах.

  Залізничники сподіваються, що пасажири належним чином оцінять відремонтовані поїзди та ставитимуться до рухомого складу відповідно – дбайливо й акуратно, адже рівень комфорту значною мірою залежить саме від пасажирів.