Фото: гірничо-збагачувальний комбінат у Горішніх Плавнях отримав спеціальний самоскид КрАЗ

5138
Самоскид КрАЗ-5401С2

Минулого тижня до Полтавського ГЗК надійшла мобільна миюча установка на шасі автомобіля КрАЗ-5401(УММ-5К), як чергове поповнення автопарку комбінату спеціалізованою вантажівкою КрАЗ, повідомляють у прес-службі компанії

Цього разу гірники отримали новенький оригінальний самоскид КрАЗ-5401С2  із встановленим за кабіною краном маніпулятором FASSI F40B.0.2 (Італія).

Самоскид КрАЗ-5401С2 для Полтавського ГЗК

Самоскид КрАЗ-5401С2 стартував на ринку України два роки тому, набувши за короткий термін популярності серед споживачів та виробників надбудов. На базі цього самоскиду створені універсальні дорожні машини із різним обладнанням. Дуже маневрений, із мінімальним радіусом повороту близько 7,5 м. При невеликих, порівняно з традиційними КрАЗами, габаритах: 6330х2500х2960, самоскид тягне до 10 тонн вантажу. Даний зразок, по ТЗ замовника, має 215-сильний двигун Євро 5.

Самоскид КрАЗ-5401С2 для Полтавського ГЗК – місце водія
  • Ергономічна кабіна для зручності посадки-висадки має знижену компоновку. Оригінальна самоскидна 7-кубова платформа коробчастої форми обладнана підйомним механізмом з телескопічним здвоєним циліндром. Для розміщення одразу за кабіною крана-маніпулятору козирок платформи дещо вкорочений.

    Крано-маніпуляторна установка має максимальну вантажопідйомність 2150 кг, вантажопідйомність на кінці стріли складає 835 кг, а максимальна висота підйому сягає 7,2 м. Із обох її боків розташовані органи керування.

    Даний автомобіль буде використовуватися механічною та геологічною службами цеха рудоуправління ПрАТ «Полтавський ГЗК».


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.