This slideshow requires JavaScript.

Дизайнер Alexander Shtorm показав своє бачення нової моделі

Дизайнер Alexander Shtorm, що став відомим завдяки проекту Volga 2020 року, представив бачення нового ЗАЗ. Проект названий ZAZ Model Tavria «M» 2019.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на autocentre.ua

Це обтічне купе, в дизайні якого проглядаються риси ЗАЗ-965. У нього традицыйна для цієї моделі форма кузову і великі круглі фари зі світлодіодною оптикою. Звичайно, це тільки проект і на Запорізькому автозаводі очевидно поки не думають про відродження Таврії.

А ось ZAZ Slavuta цілком можуть повернути у виробництво і його концепт показували в 2016 році. В основі моделі лежить китайський хетчбек Chery Riich G2.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ

Редактор Національного промислового порталу

  • Anton Kukoba

    традицыйна

  • Roman Savaryn

    Звичайно, це тільки проект і на Запорізькому автозаводі очевидно поки не думають про відродження Таврії._ На ЗАЗ взагалі не думають. Про яке майбутнє можна думати виробнику авто без “ризикованих” інвестицій в нові моделі?? Вони тільки шукають варіанти збірки китайців. Навіть на Кразі хоч якийсь рестайлінг намагалися зробити і нові полегшені комерційні моделі випустити.

  • Roman Savaryn

    Але машина хороша. Мабудь скоро побачимо такого чи схожого китайця