«Енергомашспецсталь» виготовить для меткомбінату «Азовсталь» 27 валків

2086

ПАТ «Енергомашспецсталі» підписало новий контракт з металургійним комбінатом «Азовсталь». Договір передбачає поставку 27 робочих валків гарячої прокатки масою від 6 до 16 тонн.

Деталі пройдуть на Енергомашспецсталі повну механообработку і за умовами угоди будуть відправлені замовнику в серпні-вересні 2017 року. Загальна вага поставки – 208,87 тонн. Валки з маркою «ЕМСС» будуть використані для виробництва сортового прокату.
Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Восточный проект

МК «Азовсталь» входить до складу Металургійного дивізіону Групи Метінвест. Уже багато років комбінат є стратегічним партнером ЕМСС і щорічно замовляє у підприємства прокатні валки. Тільки минулого місяця з виробничого майданчика ПАТ «ЕМСС» відбулося відвантаження на адресу ПрАТ «МК Азовсталь» партії робітників валків загальною вагою 71 тонн.

 • Металургійний комбінат «Азовсталь» – один з лідерів Української металургії. Це високоефективне металургійне підприємство повного циклу – від виробництва коксу та агломерату, до виплавки сталі і випуску високоякісного плоского прокату, сортових і фасонних профілів.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.