«Енергомашспецсталь» виготовить для меткомбінату «Азовсталь» 27 валків

2003

ПАТ «Енергомашспецсталі» підписало новий контракт з металургійним комбінатом «Азовсталь». Договір передбачає поставку 27 робочих валків гарячої прокатки масою від 6 до 16 тонн.

Деталі пройдуть на Енергомашспецсталі повну механообработку і за умовами угоди будуть відправлені замовнику в серпні-вересні 2017 року. Загальна вага поставки – 208,87 тонн. Валки з маркою «ЕМСС» будуть використані для виробництва сортового прокату.
Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “Восточный проект

МК «Азовсталь» входить до складу Металургійного дивізіону Групи Метінвест. Уже багато років комбінат є стратегічним партнером ЕМСС і щорічно замовляє у підприємства прокатні валки. Тільки минулого місяця з виробничого майданчика ПАТ «ЕМСС» відбулося відвантаження на адресу ПрАТ «МК Азовсталь» партії робітників валків загальною вагою 71 тонн.

- РЕКЛАМА -
  • Металургійний комбінат «Азовсталь» – один з лідерів Української металургії. Це високоефективне металургійне підприємство повного циклу – від виробництва коксу та агломерату, до виплавки сталі і випуску високоякісного плоского прокату, сортових і фасонних профілів.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.