“Електроважмаш” виграв тендер на реконструкцію обладнання Середньодніпровської ГЕС і ДніпроГЕС

2212
Електроважмаш

Завод “Електроважмаш” виграв тендер Європейського банку реконструкції й розвитку (ЄБРР) на реконструкцію обладнання Середньодніпровської ГЕС і ДніпроГЕС.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на МінПром.

Найближчим часом очікується підписання відповідних контрактів на постачання генераторного обладнання загальною вартістю понад 500 млн грн. В рамках контрактів будуть виконані роботи з проектування і виготовлення, постачання, монтажу і введенню обладнання в експлуатацію.

Для заводу “Електроважмаш” перемога в такому масштабному тендері дуже важлива. Ця подія підтверджує, що ми здатні успішно конкурувати з європейськими компаніями. Нас чекає участь відразу в двох проектах: реконструкції двох гідрогенераторів Середньодніпровської ГЕС і двох гідрогенераторів ДніпроГЕС. Попереду – підписання контрактів і великий обсяг роботи, – зазначив в.о. директора Дмитро Костюк.

Державне підприємство завод “Електроважмаш” спеціалізується на розробці та виробництві потужних гідрогенераторів, гідрогенераторів-двигунів, турбогенераторів для теплових і атомних електростанцій, електродвигунів для приводів прокатних станів, шахтних підіймачів, водяних насосів зрошувальних каналів, тягового електрообладнання для залізничного та міського транспорту.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.