Сумське НВО виготовило водокільцеві компресори для узбецької компанії «Хоразм Шакар»

1745

ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» завершило роботу над замовленням компанії «Хоразм Шакар» (м. Ташкент, Узбекистан), котрим передбачений випуск водокільцевих компресорів типу ВК-50Н. Найближчими днями готова продукція попрямує на місце своєї подальшої експлуатації.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Згідно з умовами контракту, сумські машинобудівники створили дві одиниці обладнання продуктивністю 50 м3/хв. Їхнє ключове призначення – стиснення агресивних газів, нерозчинних у воді. Водокільцеві компресори виготовлені з нержавіючої сталі. Вага кожного з них сягає 2 тонн.

- РЕКЛАМА -
  • Нагадаємо що: Для Сумського НВО є новий контракт від Уральської ГТЕС (Казахстан)

    Техніка затребувана компанією «Хоразм Шакар», що є найбільшим виробником цукру в Узбекистані, з огляду на проведення планової модернізації власних потужностей.

    «Продукція торгової марки СНВО знайома узбецьким цукроварам. Зокрема, на «Хоразм Шакарі» вже послуговуються нашими водокільцевими компресорами модифікації ВК-50М1. Крім того, на початку березня поточного року даному замовнику було відвантажено вакуумний водокільцевий насос типу ВВН-50/0,2Н, виготовлений сумськими машинобудівниками», – відзначає провідний менеджер управління з продажів Олег Семесенко.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.