Сумське НВО виготовило водокільцеві компресори для узбецької компанії «Хоразм Шакар»

1794

ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» завершило роботу над замовленням компанії «Хоразм Шакар» (м. Ташкент, Узбекистан), котрим передбачений випуск водокільцевих компресорів типу ВК-50Н. Найближчими днями готова продукція попрямує на місце своєї подальшої експлуатації.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Згідно з умовами контракту, сумські машинобудівники створили дві одиниці обладнання продуктивністю 50 м3/хв. Їхнє ключове призначення – стиснення агресивних газів, нерозчинних у воді. Водокільцеві компресори виготовлені з нержавіючої сталі. Вага кожного з них сягає 2 тонн.

 • Нагадаємо що: Для Сумського НВО є новий контракт від Уральської ГТЕС (Казахстан)

  Техніка затребувана компанією «Хоразм Шакар», що є найбільшим виробником цукру в Узбекистані, з огляду на проведення планової модернізації власних потужностей.

  «Продукція торгової марки СНВО знайома узбецьким цукроварам. Зокрема, на «Хоразм Шакарі» вже послуговуються нашими водокільцевими компресорами модифікації ВК-50М1. Крім того, на початку березня поточного року даному замовнику було відвантажено вакуумний водокільцевий насос типу ВВН-50/0,2Н, виготовлений сумськими машинобудівниками», – відзначає провідний менеджер управління з продажів Олег Семесенко.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.