Дарницький вагоноремонтний завод закуповує 500 вантажних піввагонів

2060

За інформацією порталу ua-tenders.com, в розділі відкритих торгів ProZorro були оприлюднені дані про початок тендерного конкурсу, предметом закупівлі в якому стануть 500 вантажних піввагонів загального призначення. Ініціатором процедури виступив Дарницький вагоноремонтний завод – структурний підприємство ВАТ «Укрзалізниця» – найбільшого оператора залізничних перевезень в Україні.

Для підвищення ефективності залізничних вантажоперевезень, керівництво «Укрзалізниці» намагається доповнювати і модернізувати матеріально-технічне оснащення всіх структурних підприємств компанії. На закупівлю п’яти сотень вантажних піввагонів загального призначення «Дарницький вагоноремонтний завод» отримав 499 мільйонів гривень. За правилами проведення Євроторг, до участі в конкурсі допускаються як вітчизняні виробники, так і зарубіжні компанії, здатні надати техніку, що відповідає параметрам замовника в інформації, що додається до заявки на проведення торгів. Повідомляє Національний промисловий портал.

Подача пропозицій від організацій, які виявили бажання брати участь у відкритих європейських торгах ProZorro, стартує з моменту появи інформації про закупівлю (18.01.2017) і закривається 20 лютого поточного року. Таким чином, на внесення заявки організації отримують трохи більше п’яти тижнів.

 • За цей час організаціям, які планують подати пропозицію, пропонується отримати уточнення: період надання консультацій від ініціатора процедури закривається 10 лютого. У той же час, у разі виявлення невідповідностей, до 16.02 учасник конкурсу зберігає за собою право на оскарження деяких положень процедури закупівлі. До участі в торгах допускаються організації, здатні надати електронні банківські гарантії і внести повну суму тендерного забезпечення (4 998 000 грн),. В цілому, на закупівлю 500 вантажних залізничних напіввагонів, «Дарницькому вагоноремонтному заводу» виділено 499 800 000 гривень з бюджету «Укрзалізниці». Аукціон з подальшим розкриттям тендерних пропозицій буде проходити в один лот. Визначено дату проведення відкритих торгів – 28 березеня 2017 року, сам же аукціон стартує в 11:32 за Київським часом. В результаті, замовнику доведеться вибрати постачальника, який подав найвигіднішу пропозицію. За проектом договору, розміщеному на сайті системи ProZorro, вантажні піввагони загального призначення повинні бути доставлені за адресою, вказаною в тендерній документації, до 30 червня 2017 року.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.