«Чернігівський автозавод» поставить п’ять нових тролейбусів до Чернігова

4508
Фото: Чернігівський автозавод

У тендері на поставку п’яти нових тролейбусів був визначений новий переможець. Їм став виробник «Чернігівський автозавод».

Раніше повідомлялося, що за результатами тендеру тролейбуси до Чернігова мала поставляти компанія ЛАЗ, яку представляла компанія «СТГ Инжиниринг» (що на разі керує заводом ЛАЗ). Проте, на засіданні комітету комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» пропозиція компанії «СТГ Инжиниринг» була відхилена через відмову заключення договору самою ж компанією.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на traffic.od.ua

У проведеному тендері «Чернігівський автозавод» зайняв друге місце з ціною у 19.745 мільйонів гривень з тролейбусом моделі Еталон-T-121.10 «Барвінок». Третє місце посів “СП Яникс” з тролейбусами БКМ-321 и ціною 22,45 мільйонів гривень.

 • Виходячи з того, що з компанією «СТГ Инжинниринг» договір підписати не вдалося, переможцем тендеру автоматично стала пропозиція що зайняла друге місце у тендері. Нею і стала пропозиція «Чернігівського автозаводу» на 19.745 мільйонів гривень. Тобто за один тролейбус місто віддасть 3,94 мільйони гривень.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.