Чергова партія тролейбусів готується до відправки у Кременчук

8355
Фото: новини Полтавщини

ДП “Автоскладальний завод №1” АТ “АК “Богдан Моторс” наразі готує наступну партію тролейбусів “Богдан Т70117” для відправки у місто Кременчук, повідомляє прес-служба компанії на своїй сторінці у Facebook

На минулому тижні відбулась велика презентація перших п’яти 18-ти метрових тролейбусів “Богдан Т90117”.

На цьому тижні до нас завітали журналісти Сфера-ТВ. Вони мали змогу проїхатись в новеньких тролейбусах і поспілкуватись із директором заводу Дмитром Писаним:

  • Враження луцьких журналістів від тролейбусів "Богдан Т70117" и

    ДП "Автоскладальний завод №1" АТ "АК "Богдан Моторс" наразі готує наступну партію тролейбусів "Богдан Т70117" для відправки у місто Кременчук. Як повідомлялось раніше, на минулому тижні відбулась велика презентація перших п'яти 18-ти метрових тролейбусів "Богдан Т90117". На цьому тижні до нас завітали журналісти Сфера-ТВ. Вони мали змогу проїхатись в новеньких тролейбусах і поспілкуватись із директором заводу Дмитром Писаним.

    Опубліковано ДП "АСЗ #1" АТ "АК "Богдан Моторс" 24 травня 2018 р.

    Закупівля тролейбусів проходить у рамках проекту «Міський громадський транспорт в Україні», який фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.