«Богдан Моторс» починає серійне виробництво екологічного газового автобуса «Богдан А22115»

3226
Богдан А22115

На цьому тижні АТ «АК «Богдан Моторс» завершило роботи по підготовці до серійного виробництва газового автобуса «Богдан А22115».  Це дасть змогу компанії вийти на нові для себе ринки збуту та сприятиме завантаженню підприємства. Нові моделі автобусів, тролейбусів та електробусів, які виготовляються АТ «АК «Богдан Моторс», в тому числі газовий, повністю відповідають вітчизняним та європейським екологічним стандартам.  На даний час потужності заводу дозволяють виготовляти до 2200 таких автобусів в рік.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Головним завданням АТ «АК «Богдан Моторс» завжди була розробка транспортних засобів, які берегтимуть довкілля і «Богдан А22115» – тому підтвердження. Він працює на метані, через те рівень його викидів в атмосферу мінімальний в порівнянні з дизельними двигунами. На сьогоднішній день – це великий плюс для навколишнього середовища.

 •  «Богдан А22115» – це міський автобус з низькою площадкою у задньому звисі та габаритною довжиною 8,21м., в якому встановлено двигун, який працює на газі метан. Для потреб пасажирів на інвалідних візках встановлено трап для заїзду, а в передній частині автобуса обладнані спеціальні місця для людей з обмеженими можливостями. Для зручності людей з вадами зору та слуху автобус додатково оснащений аудіо та відео пристроями. Як опцію, в «Богдан А22115» можна встановити відкидні сидіння на задній накопичувальній площадці.  Завершальні роботи по автобусу були проведені разом із спеціалістами індійської компанії Ashok Leyland.  Агрегатна база з двигуном Euro 5 саме цього виробника використовується при виготовленні автобусів «Богдан». Загальна пасажиромісткість «Богдан А22115» складає 56 чол., з них 18 місць для сидіння.

  Вже зараз завод повністю готовий до серійного виробництва «Богдан А22115» і сподіваємось, що покупці таких автобусів зможуть оцінити всі їхні позитивні характеристики.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.