Битва за найбільший тендер на поставку трамваїв до Києва триває

Антимонопольний комітет України 4 серпня розгляне скаргу українсько-німецького СП “Електронтранс” (Львів), який просить скасувати оголошення про намір “Київпастрансу” укласти договір з польською Pesa на поставку 40 26-метрових трамвайних вагонів після перемоги в аукціоні 18 липня.

Згідно з рішенням АМКУ, оприлюдненому ввечері у вівторок, подана 24 липня скарга “Електронтранс” прийнята до розгляду тільки в частині невідповідності цінової пропозиції переможця умовами проведеного аукціону.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

У той же час в частині невідповідності, на думку “Електронтранс”, пропозицій переможця умовам тендерної документації, АМКУ відмовив у розгляді, мотивуючи порушенням термінів подачі скарги.

Як повідомлялося 18 липня PESA на аукціоні в ProZorro виграла у “Електронтранс” торги на поставку 40 трамвайних вагонів Києву, запропонувавши їх за 1 млрд 813,199 млн грн при очікуваній сумі закупівлі 1,946 млрд грн. При цьому пропозиція “Електронтранс” було тільки на 1 тис. Грн більше – 1 млрд 813,2 млн грн.

Читайте також:  Електромобілі б’ють рекорди з продажів – і в світі, і в Україні

Тоді ж було опубліковано оголошення про намір укласти договір з польською компанією.

У своїй скарзі до АМКУ “Електронтранс”, зокрема, вказує на те, що умовами тендера обговорена поставка товару на умовах DАP згідно Incoterms-2010, яка передбачає звільнення іноземного учасника від сплати 5% -й імпортного мита.

“Тобто, витрати по сплаті ввізного мита понесе замовник – КП” Київпастранс “в сумі близько 75,55 млн грн (5% від 1,511 млрд грн (сума без ПДВ)). Таким чином, за результатами аналізу поданого PESA пропозиції, ціна товару не включає всі податки, збори і обов’язкові платежі. Тому вважаємо, що діями замовника створені перешкоди для правильного визначення ціни і встановлені нерівні умови для пропозицій резидентів і нерезидентів”, – зазначається у скарзі.

При цьому “Електронтранс” вказує на те, що з урахуванням суми імпортного мита пропозицію PESA стає істотно дорожче пропозиції українського учасника.

У частині невідповідності пропозиції PESA умовами тендеру, в скарзі вказувалося, що сертифікат відповідності на трамваї польської компанії не підтверджує їх випробування за багатьма пунктами чотирьох ДСТУ, що регламентують характеристики, важливі для безпеки техніки.

You may also like...

%d блогерам подобається це: