МАЗ робить ставку на українських виробників спецтехніки

2633
МАЗ-4371N2
  1. На виставках «КОМУНТЕХ 2017» и “ДОРТЕХЕКСПО 2017”, що відбулись нещодавно в Києві у більше половини новинок від українських виробників спеціалізованої техніки базувалось на шасі вантажних автомобілів МАЗ.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AUTO-Consulting

Показовим фактором цього є те, що для більш ніж десятка українських виробників спецтехніки МАЗ став головним постачальником шасі. Прибирання вулиць, вивезення сміття, ремонт та обслуговування електромереж – всі ці роботи тепер може виконувати спецтехніка на шасі МАЗу.

Серед ключових аспектів збільшення зацікавленості саме у шасі від Мінського автомобільного заводу експерти AUTO-Consulting називають оптимальну цінову політику у співпраці з українськими виробниками. Окрім того завдяки великій частині локалізації виробництва в Україні виробництво спецтехніки на шасі МАЗ підпадає під державну програму компенсації вартості техніки, яка компенсує до 20% вартості техніки.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.