Автозбірка в Україні зросла на 90%

1666

За перші чотири місяці 2017 року Україні було вироблено 2,064 тисяч автотранспортних засобів, що на 91,8% більше минулорічного результату.

Як наголошується, в квітні 2017 року на українських заводах було вироблено 621 автотранспортний засіб, що на 107,7% більше результату торішнього квітня, але на 9,6% менше показника березня цього року. Про це свідчать дані асоціації “Укравтопром”.

У загальному обсязі автовиробництва більшу частину становили легкові автомобілі, яких було випущено 570 штук (всі виробництва ПрАТ” Єврокар “): + 1,4% до березневого показника і + 203,2% до квітня минулого року, – йдеться в повідомленні.

Також за звітний місяць був проведений 51 автобус, такий обсяг виробництва на 37% нижче за показник попереднього місяця і в той же час на 50 одиниць перевищує результат торішнього квітня.

- РЕКЛАМА -
  • Також наголошується, що в звітному місяці в статистиці виробництва “Укравтопром” не були зареєстровані вантажні автомобілі.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

    НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here