Арабська компанія NAFFCO відкриє в Чернігові завод з виробництва протипожежного обладнання

6309

Підписано Меморандум про взаєморозуміння між трьома сторонами: Чернігівською облдержадміністрацією, Чернігівською міськрадою та компанією NAFFCO.

Документ підписав Генеральний представник компанії NationalFireFightingManufacturingFZCO (NAFFCO) в Україні Абед Алуан.

Відповідно до положень Меморандуму, арабська компанія як інвестор має намір відкрити в Чернігові завод з виробництва протипожежного обладнання.

 • Продукція цього заводу вироблятиметься під торгівельною маркою NAFFCO, але маркуватиметься як «Зроблено в Україні».

  Чернігівська міськрада та ОДА в рамках чинного законодавства України сприятимуть організації нового виробництва з іноземними інвестиціями на території обласного центру.

  Сторони зобов’язалися діяти на засадах взаємної вигоди для досягнення поставлених цілей на основі принципів прозорості, відкритості, законності, рівноправності, партнерства, взаємодопомоги та урахування взаємних інтересів один одного.

  На даний час обсяг інвестицій не відомий, але за словами генерального представника компанії NAFFCO – Абеда Алуана та менеджера заводу з виготовлення пожежних помп – Юсуфа Абу Хадхоуда для старту планується інвестувати приблизно від 1,5 млн до 3 млн доларів США.

  Компанія NAFFCO виробляє протипожежні системи і є в цьому одним зі світових лідерів. Ми дуже раді, що будемо працювати разом, випускати продукцію, і дай Бог, щоби все здійснилося добре, – сказав Абед Алуан.

  У нас приємна подія: ми плануємо підписати Меморандум з компанією NAFFCO, яка планує збудувати виробничі потужності на території міста Чернігова. Підписання цього Меморандуму підкреслить зацікавленість нашої області в цьому проекті. Ми сподіваємося, що найближчим часом це підприємство буде збудоване, що дасть можливість створити також нові робочі місця, – сказав Валерій Куліч.

  Це дуже важливо для розвитку нашого міста, – сказав Владислав Атрошенко. – У нас велися перемовини з представниками арабської фірми й вони зрозуміли, що тут владі не потрібно нічого дарувати або виконувати якісь спеціальні умови. Ми їх із задоволенням підтримаємо у виробничих питаннях та питаннях облаштування.
  Де саме буде розміщений новий завод, поки невідомо. Обирати місце – право інвестора. Ми пропонували декілька варіантів, у тому числі й на території технопарку “Хімволокно”, де є й можливість підключення до електромереж. Але інвестори, можливо, мають свої погляди на це. Якщо вони збираються будувати приміщення з нуля, то це може бути якесь інше місце.
  Вони планують інвестувати в чернігівське виробництво 2-3 млн дол. США. Це не надто великий обсяг інвестицій, але ми зацікавлені в них, тому що наша мета – розвиток міста і створення нових робочих місць. Тому ми відкриті й хочемо, щоб вони розвивалися.


  Довідка: Компанія NAFFCO заснована в м Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) і є провідним світовим виробником і постачальником рішень в сфері забезпечення безпеки людей, представлена в понад 100 країнах світу.
  NAFFCO є одним з лідерів світового ринку з виробництва і постачання висококласного протипожежного устаткування, систем протипожежного захисту, систем пожежної сигналізації, а також розроблення інженерних рішень щодо забезпечення захисту й безпеки (аварійні системи безпеки, автомобілі швидкої допомоги, мобільні госпіталі, аеродромні пожежні автомобілі тощо).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  9 КОМЕНТАРІ

  1. У Атрошенка разів в 20 більше грошей ніж араби “інвестують”.
   Він не погано “заробив” коли Ющенко його призначив головою чернігівської обласної адміністрації.
   Так що в принципі він міг і сам стати там “інвестором” значно більшим.

  2. а он и стал инвестором – или заводы рошен это не инвестиция?
   хотя мы все же понимаем что стоит ему новый завод построить как такие как ты начнут визги о “наворовался и бизнес свой развивает пока стране голод”

  3. Головне – не скільки інвестують/побудують/завезуть станків і т.д., а скільки і скільком це принесе доходів (людям і бюджетам) і благ!

  4. Ви мислите як юлія володимирівна та олег ляшко.
   А треба мислити цифрами!
   А знаєте які цифри? Для Україна навіть не плачевні а ЗНАЧНО гірші!
   Бо об’єм інвестицій це ПЕРША ознака довіри до країни та “політичної еліти” яка нею керує. Маєте притомних керівників отримуєте і зростання економіки, і повагу світу, і “пенсії” та “зарплати вчителями” які так люблять юлія володимирівна та олег ляшко.
   Перша цифра – з 2000 року В’єтнам має постійний економічний ріст більше 6%, останнього року тільки одна Дженерал Електрик вклала туди 5 млрд доларів на різні проекти. А після того як кацапи пробачили “браттям слов’янам” з Хошиміну борг в 10 млрд доларів, в’єтнамці одразу замовили на ці 10 млрд боінгів в америці. НОВИХ а не 12-ти річних, на яких літає МАУ.
   Друга цифра – за останні два роки в Угорщині та Словаччині будуть побудовані ЧЕРГОВІ автомобільні заводи. В Угорщині ДРУГИЙ завод Мерседес (вартість приблизно 1 млрд доларів) і завод Ренж Ровер в Словаччині (вартість приблизно та ж сама). Таким чином за показниками випуску автомобілів на душу населення Словаччина стала світовим ліедром (за деякими оцінками за іншими укріпилась в лідерах Європи).

   Саме ПІСЛЯ цього з’являються “блага” для людей та бюджетів а не ДО як думають юлія володимирівна та олег ляшко. ТІЛЬКИ після цього в бюджетів з’являються гроші на пенсії.

   Якщо політик кричить з трибуни “дайте людям пенсії!” – жоден притомний лідер в країну цього політика НІКОЛИ не прийде!
   Це закон який доведений Україною.
   Для мене це була аксіома. Для інших знадобилося 25 років щоб довести цю “теорему”!. Але на жаль і цього ще не всі зрозуміли.

   Польща “для третьої цифри” експортувала за 2015 рік різних автомобілів та автомобільних запчастин на 20 млрд доларів…
   Бо вони вчасно зробили двічі речі – “пристрелили” місцевих кацапів та гебешників і місцевих “ляшків-тимошенок”. Саме тому з 2000 року у Польщі курс злотого до долара не змінився – як був 1 до 4 так і залишився.
   ОСЬ ЩО ТАКЕ БЛАГО ЛЮДЯМ! А не “пенсії та пільги” (с)!

  5. так, я мав на увазі сам факт інвестування! А не його обсяги! Ну, поставить у нас Маск гігафабрику, яка буде випускати 1 млн авто в рік і обслуговувати її (роботизовані лінії) будуть 50 чоловік, з яких 20 іноземні спеціалісти…легше стане від цифри “виробництво авто на душу населення в Україні”?

  6. Обсяги свідчать про рівень довіри до країни!
   Якщо одним дають 5 млрд тільки одна компанія а нам 2 млн то можна порахувати на калькуляторі в скільки разів менше нашій країні довіряють.

   Звичайно легше бо ставлять фабрику яка випускає 1 млн авто на рік ТІЛЬКИ в тих країнах які визнаються цивілізованими, прогнозовані, які мають шанс увійти або належать до “золотого мільярду”.
   А те що ви згадали Маска це добре бо один з проектів його “транспорту майбутнього” “Гіпер петлі” якраз розглядається, як один з транспортних коридорів між Прагою та Братислава! Країни які вийшли з совку разом з нами а тепер є одним зі світових лідерів у машинобудуванні
   Розумієте! Їм потрібна еліта, яка думає по західному, живе по західному, працює по західному і виховує наступні покоління по західному. Їм не потрібен “рузькій мір” “пабєда” “наша общая історія” “рузькій язик” “пушкін” та інше лайно яке нам вбивають поколіннями в голову!

   Наша еліта і близько до цього рівня не підійшла. Більше того мені здається вона з роками навіть віддаляєтся ще більше і перетворюється в “найкращих представників кацапського етносу”.

   В 2005-2010 році вони вже ввалили сюди ДЕСЯТКИ мільярдів доларів! І чим це закінчилося?!

   Всю бізнес еліту політичну еліту треба тупо знищувати. На третій рік сподіваюся всім вже стало зрозуміло що ні “люстрації” ні “високі зарплати” ні “громадські ради” ні “реформи” їх не міняють і не змінять – це генетично кончені істоти а генетику не виправиш словами чи преміями.

   Є ще невеликий шанс що їх змінить економічна конкуренція і всіх цих васадзе знищить “форд” і т.д. Але боюся що у них стільки грошей та зв’язків з гебешниками що цього не буде зроблено ніколи.

   Сумно але наше покоління профукало країну. Саме ми! Не тимошенко чи янукович. Ми у всьому винні. І помиратимемо ми в ганьбі.

  7. я на це образився! Бо юлявітон і олегвила коли щось і мислять, то уявляють приблизні суми (а швидше за все – мінімально допустимі)! можу обгрунтувати!

  8. Справа в тому що всі наші думки насправді не наші а нав’язані нам “політиками” “елітою” “телебаченням” та особливо “експертами” які насправді потрібні для того щоб навіювати та “формувати суспільну думку” у “правильно напрямку”!
   Як казали в фільми “Ві значить віндетта” – “ви справді так думаєте чи вам сказали так думати” (с).

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.