Американська компанія вивчає можливість будівництва в Україні 10 тис. вагонів

2268

Мінінфраструктури та “Укрзалізниця” провели 5 вересня в Києві переговори з компанією Greenbrier (США).

Вона зацікавлена у співпраці з УЗ і вивчає можливість будівництва близько 10 тис. вагонів в Україні з “максимальною локалізацією виробництва”, повідомили в МІУ. Передає ЦТС.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян зазначив, що прихід стратегічних інвесторів дасть Україні нову якість транспортної інфраструктури та розвиток економіки, а його заступник Надія Казначеєва додала, що поява Greenbrier на українському ринку може стати важливим кроком для розвитку залізничних перевезень і дасть сигнал іншим іноземним інвесторам.

Сторони домовилися перейти до розробки потенційної моделі співпраці за участю Greenbrier, “Укрзалізниці” і міжнародних фінансових інститутів.

 • Раніше Greenbrier розглядала варіант створення в Україні лізингової компанії, як вона це робить у багатьох країнах світу, проте проект розвитку поки не отримав. У ньому планував брати участь і Amsted Rail (США).


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.