25 шкільних автобусів «Богдан А22412» поставлені українським школярам

4927
Богдан А22412

З початку 2017 року ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» відправило вже 25 шкільних автобусів для українських закладів освіти.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

В березні перші «Богдан А22412» попрямували на Херсонщину, а протягом червня – для школярів Житомирщини. Обидві партії автобусів були відправлені вчасно згідно укладених Договорів після проведення тендерів. 


Новий шкільний транспорт купується на умовах співфінансування: 70 відсотків – за рахунок залишків освітньої субвенції з обласного бюджету та 30 відсотків – за рахунок коштів місцевих бюджетів. В минулому році за такою схемою Житомирська область вже закупила 22 автобуси «Богдан А22412» для перевезення школярів.

- РЕКЛАМА -

 • Шкільний автобус «Богдан А22412» відповідає екологічній нормі Euro 5, загальна кількість місць в ньому, включаючи водія, складає 31, він обладнаний у відповідності до всіх стандартів та вимог безпеки. 


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  1 коментар

  1. як на мене то спинки сидінь дуже високі і тому супроводжуюча особа не має можливості спостерігати за дітьми

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here