Азовський судоремонтний завод приймає ще два судна до ремонту

1658
асрз
Фото: asrz.com.ua

Як тільки дозволить погода на докування будуть заведені буксири «Антон Мазін» та «Капітан Маркін»

Призначення обох суден – буксирно-кантовочні операції в портах і транспортно-маневрові роботи на рейдах, а також участь в рятувальних операціях, гасінні пожеж на інших судах і портових спорудах.

Передає Національний Промисловий Портал

Судно «Капітан Маркін» – морський буксир довжиною 28,84 метрів, що може буксирувати 453-тонні об’єкти і є одним з відомих буксирів Маріуполя. Судно було побудовано у Румунії на Damen Shipyards Gorinhem у 2012 році.

 • Регламентні ремонтні роботи передбачають огляд корпусу, його очищення і фарбування, профілактичний ремонт гвинт-рульового комплексу з пред’явленням Регістру судноплавства України.

  Інший буксир «Антон Мазін» – однопалубний сталевий дизельний буксир-кантовщик Бердянського морського торгового порту з двоярусною рубкою прийнятий на плановий судноремонт до АСРЗ ще на початку листопада. За цей час проведена дефектація корпусу судна і стартували ремонтні роботи по всім заявленим напрямкам, серед яких: механізми машинного відділення, насоси і головний двигун, а також ремонт допоміжного котла системи опалення.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.