Завод “Авіакон” відремонтував для армії вертоліт-амфібію Мі-14ПЧ

2305
Фото: Думская
Фото: Думская

Під час святкування Дня ВМС над Одесою виконував демонстраційні польоти вертоліт-амфібія Мі-14ПЧ (протичовновий) бортовий номер 35 «жовтий».

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Ukrainian Military Pages.

Вертоліт близько 10 років знаходився в очікуванні ремонту на стоянці у Новофедорівці (Автономна республіка Крим), а після окупації Криму був автотранспортом у напіврозібраному стані доставлений на аеродром Кульбакіно (м. Миколаїв), де базується 10-та бригада.

 • На початку літа 2017 року у мережі інтернет з’явилися перші фото вже відновленого борту в польоті, який згодом прийняв участь і в заходах присвячених Дню Військово-Морських Сил ЗС України.

  У зв’язку з тим, що даний тим вертольотів проходив раніше ремонт на Севастопольському АРЗ, їх ремонт освоїло Державне підприємство «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон».

  Мі-14 – морський багатоцільовий вертоліт берегового базування, розробки ДКБ М.Л. Міля на базі багатоцільового Мі-8. Серійне виробництво організоване наприкінці 1973 на заводі № 387 в Казані, всього у 1973–1986 роках було виготовлено 273 вертольота. Мі-14ПЧ (Ми-14ПЛ) – протичовновий вертоліт.

  Україні дісталось 5 Мі-14 різних модифікацій. Один Мі-14ПЧ бортовий номер 54 «жовтий» знаходиться в Державному музеї авіації в Жулянах, в льотному стані перебували Мі-14ПЧ б/н 36 та 37 «жовті» та Мі-14ПР бортовий номер 34 «жовтий».


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.