Відео: Український літак Ан-132D виконав демонстраційні польоти на Dubai AirShow-2017

3509
Ан-132Д - Фото: Ділан Малясов

12 листопада 2017 року почав роботу міжнародний салон Dubai Air Show. На виставці були представлені два транспортні літаки КБ «Антонов»: прототип багатоцільового легкого транспортного літака Ан-132 і військово-транспортний літак короткого зльоту та посадки Ан-70. Повідомляє Національний промисловий портал.

Виконуючий обов’язки Президента ДП «Антонов» Александр Кривоконь зазначив,  «Участь у виставці в Дубаї дуже важлива для нашого підприємства. Це хороша можливість представити сучасні програми та наші літаки потенційним замовникам з країн Близького Сходу, зустрітися з партнерами».

Програму Ан-132 ДП «Антонов» представляє разом з партнерами з Королівства Саудівської Аравії. У перший день виставки Ан-132D відвідали численні делегації з КСА, в тому числі: заступник міністра оборони КСА, Президент компанії «Такна», делегація командування сухопутних сил КСА.

 • Ан-132D взяв участь в програмі демонстраційних польотів. До складу екіпажу входили: льотчик-випробувач 2-го класу Богдан Загорулько і льотчик-випробувач 3 класу Андрій Горін. Вони показали високі маневрені характеристики літака в небі над Дубаєм.

  На стенді компанії пройшли переговори з питань налагодження поставок комплектуючих для серійного виробництва Ан-132, розробки його нових модифікацій, післяпродажного обслуговування літаків «Ан» в країнах Близького Сходу і Північної Африки.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here