Відбувся перший політ передсерійного важкого мультироторного апарату «Командор» (фото)

2188
Фото - Matrix-UAV

20 травня конструкторське бюро безпілотної авіації «Матриця технологій» провело перші випробувальні польоти нового передсерійного важкого мультироторного апарату «Командор» з комбінованою силовою установкою.

Вага порожнього апарату – близько 50 кг. Вага корисного навантаження – до 30 кг. Дальність польоту – до 70 км. Висота польоту – від кількох до тисячі п’ятисот метрів. Польотний час – 1 година і більше (з додатковими баками). Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Matrix-UAV

БПЛА «Командор» розробляється для використання у військових цілях і в мирному житті. В ударному варіанті він може оснащуватися керованими і некерованими ракетами, нести бомбове навантаження, використовуватися в якості ретранслятора сигналів, для виявлення і підсвічування цілей, для дистанційного мінування і розмінування, для доставки різних вантажів – боєприпасів, медикаментів, обладнання, і т.д.

- РЕКЛАМА -
 • Цивільна версія апарату знайде застосування в сільському господарстві для обробки полів і садів, як літаючий пожежник – для гасіння пожеж у висотних будівлях, на автотрасах, гасіння вибухонебезпечних речовин і предметів, для патрулювання лісових і водних ресурсів, для доставки вантажів.

  Уже сьогодні конструюється версія «Командора» з вантажопідйомністю 50 кг. У перспективі вага корисного навантаження може бути збільшений до 300 кг і більше, що дозволить використовувати важкий коптер як літаюче таксі.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here