Унікальний український літак Ан-70 візьме участь у міжнародному авіашоу в Дубаї

4244
АН-70
Фото: Сергій Антонюк

10 листопада 2017 року унікальний багатоцільовий вантажний літак Антонова Ан-70 з можливістю короткого зльоту-посадки прилетів з Гостомеля до ОАЕ, дебютує у міжнародному авіашоу в Дубаї 2017 року.

На Dubai Airshow яке проходить з 12 по 16 листопада 2017 року, компанія Антонов продемонструє свої новий транспортні літаки. У Дубаї українські авіабудівники представлять сучасний Ан-132D та унікальний багатоцільовий вантажний літак Ан-70.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defence-Blog.

- РЕКЛАМА -
 • Ан-70 – військово-транспортний літак короткого зльоту та посадки, який не має рівних у світі за спектром можливих виконаних задач, бувши єдиним у світі літальним апаратом, здатним злетіти та здійснити посадку з коротких безповоротних злітно-посадкових смуг довжиною 600-700 метрів при транспортуванні до 20 тонн вантажів на відстань понад 3000 кілометрів.

  Ан-70 оснащений сучасним електронним обладнанням та системами повного цифрового управління.Ан-70 є достатньо конкурентоспроможним, як за місткістю вантажного відділення, так і сучасними авіаційними системами. Перші серійні літаки будуть будуватися на серійному заводі Антонов та будуть оснащені сучасними системами керування та функціонування літака..

  У січні 2015 року АН-70 був прийнятий на озброєння Збройними Силами України. В даний час літак проходить спеціальну програму льотних та наземних випробувань.

  В даний час Антонов працює над новою модернізацією літака Ан-70. Нова версія літака Ан-70 отримає нові бортові системи та обладнання для заміни російських комплектуючих.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here